Корзина
20 отзывов
Корзина
АПВ-6, агрегат для перевезення води, Уманьферммаш

АПВ-6, агрегат для перевезення води, Уманьферммаш

  • В наличии

171 000 грн.

+380504875562
Техника/Агрономия
  • +380504878859
    Техника/Агрономия
Описание
Характеристики

Споживана потужність насоса, кВт: не більше5;

Вид агрегатування: Напівпричіпний;

Країна виробник: Україна;

Об'єм ємності, м3: 6;

Габаритні розміри, мм (ДхШхВ): 4950х2300х2200;

Агрегується з тракторами класу: 3;

Час повного заповнення агрегату водою при самозаправке, хв: 22;

Максимальна глибина самозаправки, м: 4,5;

Маса (агрегат без води), кг: 1800;

Маса (агрегат повністю заповнений водою), кг: 7800;

Подача насоса, л/сек: 6;

Напір насоса, м: 30;

Виробник: Уманьферммаш;

Опис Агрегат для перевезення води АПВ-6       

ПАТ «Уманьферммаш» - український виробник високоякісного обладнання для сільського господарства. Відрізняється високою якістю пропонованої продукції і розумною ціновою політикою. Користується популярністю серед українських і зарубіжних сільгоспвиробників. Якість і діапазон пропонованого асортименту здатні задовольнити потреби сучасного агробізнесу в інструментарії. Здатні запропонувати хороший вибір великому і середньому агрогосподарствам. Дозволяє підібрати необхідні агрегати і механізми з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного господарства. Агрегат для перевезення води АПВ 6 - ефективна розробка для сучасного агрогосподарства. Застосування агрегату дозволяє забезпечувати водою і рідкими розчинами безліч необхідних процесів.                   

Агрегат для перевезення води АПВ 6 - конструктивно просте і зручне пристосування. Характеризується широкою сферою застосування. Здатний забезпечувати водою або необхідними рідкими розчинами безліч процесів. Зручний в експлуатації. Простий в технічному і санітарному обслуговуванні. Оснащений системою самозаправки. Потужний насос забезпечує повне завантаження ємності за 22 хвилини. Працює в обидві сторони. Забезпечуючи хорошу подачу води. Що дозволяє застосовувати агрегат для обслуговування (миття) сільськогосподарської техніки та приміщень.

Агрегат для перевезення води АПВ 6 - оснащений місткою ємністю. Відрізняється хорошим транспортним механізмом, з оптимальними ходовими характеристиками. Для транспортування і роботи підключається до тракторної техніки 3 тягового класу. Ємність виконана з сучасних матеріалів. Розрахованих на тривале зберігання води. Конструктивно агрегат розрахований на тривале застосування без додаткових фінансових вкладень.         

Агрегат для перевезення води АПВ 6 - застосовується для забезпечення водою ряду аграрних процесів. Використовується в тваринництві. Для забезпечення водою пасовищ, вигульних майданчиків, пересувних таборів. Застосовується для заправки сільськогосподарської техніки в польових умовах. Використовується для обробки (миття) сільськогосподарської техніки, тваринницьких приміщень тощо.

Основные
Производитель  Уманьферммаш
Страна производительУкраїна
Дополнительные характеристики
Вид агрегатированияПрицепной
Информация для заказа
  • Цена: 171 000 грн.
АПВ-6, агрегат для перевезення води, УманьферммашАПВ-6, агрегат для перевезення води, Уманьферммаш
В наличии
171 000 грн.
Купить
+380504875562
Техника/Агрономия
  • +380504878859
    Техника/Агрономия